Київська хардбольна команда "ZAGRAD"
Тему закрито

Форум » Тренування » Тренировка 1-2 декабря

Тренировка 1-2 декабря
Trio
28.11.2012, 22:55
#21
нє, ну блін ми ж вдвох з Коляном грати не будемо!хто ще буде?

Повідомлення відредагував Trio - Ср, 28.11.2012, 22:56
Tpacep
28.11.2012, 23:08
#22
Не, ну раз такие дела, то в субботу постараюсь не нажраться в гостях, и приползти к вам в воскр.
Но не обещаю...

Повідомлення відредагував Tpacep - Ср, 28.11.2012, 23:09
Phantom
28.11.2012, 23:13
#23
Я буду.
Trio
28.11.2012, 23:42
#24
Tpacep, почуття колективізму тебе погубить biggrin biggrin на БК через нього поїхав, напитися воно тобі не дає...дивись обережніше з ним biggrin biggrin cool
Hеlvig
29.11.2012, 00:10
#25
я планую бути.
Koljan
29.11.2012, 12:01
#26
Вашій увазі пропонується схематична мапа нашого полігона. Будинок, бункер, дороги. Там де зелений колір щільніший - більше хащів(малював по памяті)
Хочеться почути від вас пропозиції щодо двох респів!
Trio
29.11.2012, 16:25
#27
верхній правий і нижній лівий кінці полігону)
Koljan
29.11.2012, 17:07
#28
також про таке розміщення думав. воно гадаю буде оптимальним.
maks
29.11.2012, 17:25
#29
http://wikimapia.org/#lat=50....3;14061
респы: 1 на поездной дороге (которая с юга), 2 - на вырубке- дороге (там где 2 маркера в месте). Так не кто не заблудится.
Tpacep
29.11.2012, 17:50
#30
Парни, пока не спешите.

2 декабря у страйкеров где-то на Быковне будет большая приватная игра - http://militarist.com.ua/forum/viewtopic.php?p=770194#p770194
Я уточнил в личке, где конкретно они будут проводить это мероприятие и не пересечёмся ли мы в р-не двухэтажки. Пока жду ответа.

Quote (Koljan)
Стосовно регіоналки: все ж наполягаю на проведенні гри в тісному колі, коли підкоригуємо сценарій тоді й проведемо регіоналку. + провести сценарій - це 50%успіху, ще ж треба суп приготувати, зустріти народ, довезти або провести. Це справа всієї команди , а не кількох чоловік.

Всё-же поддерживаю Трио и Фантома. Это шикарный сценарий, но не для 6-8 человек, а как минимум для 10-12. А насчёт супа, встречалок/провожалок и т.д. - переживать не стоит. Отсутствие этого никогда не мешало собираться хардболистам, т.к. для нас в первую очередь важна хорошая игра, а не наличие кухни или автобуса к полигону. При желании, обойдёмся чаем и бутербродами.

Также мне позвонил Нео с просьбой не изолировать эту игру. Ведь конец месяца как-никак (и фактически хард. сезона 2012), а согласно сложившейся традиции, это день междукомандный. На крайняк, мы можем провести игру на Водогоне у Джедаев, если старший страйкеров отпишется, что двухэтажка занята.

Повідомлення відредагував Tpacep - Чт, 29.11.2012, 17:51
Phantom
29.11.2012, 18:10
#31
Quote (Tpacep)
Также мне позвонил Нео с просьбой не изолировать эту игру. Ведь конец месяца как-никак (и фактически хард. сезона 2012), а согласно сложившейся традиции, это день междукомандный. На крайняк, мы можем провести игру на Водогоне у Джедаев, если старший страйкеров отпишется, что двухэтажка занята.

Я за!
3 человека лет 16-17 (Юнкера) biggrin готовы прийти в гости и помочь с костром и едой.
Trio
29.11.2012, 18:55
#32
Quote (Phantom)
3 человека лет 16-17


думаю не варто.черговий виклик для правил..
Phantom
29.11.2012, 19:10
#33
Вы же сами просили блин, ну если не захотите то пожалуйста, я же не прошу брать им маски (и ласты) и тд.
Trio
29.11.2012, 19:14
#34
Quote (Phantom)
Вы же сами просили блин


дик..я просто сказав свою скромну думку.вирішувати все одно не мені.до речі, я не пам"ятаю, щоб хтось просив (це мабуть без мене було).але якщо більшість погодиться, бери і їх звичайно
Koljan
29.11.2012, 20:09
#35
я щось це все прочитав і заплутався. Гадаю, що ми все ж не проводитимемо цей сценарій. Щось якось важко і не зрозуміло. словом якщо буде вільно на будинку то організуємо, якщо ні, то ініціатива вам в руки!
Якщо хочете когось запросити я не проти. Але щоб потім з нас не сміялися за якусь хренову організацію!

Добавлено (2012.11.29, 17:46)
---------------------------------------------
Сьогодні вже четвер. Бажання пограти у сценарій виявив тільки Хелвіг, Тріо, Фантом, Трасер (і то під питанням), Макс(не відписався, але пригадується що висловлювався "за") и я. І того 6 чоловік. Ну звичайно, який тут сценарій мдя. Тут аби ще просте тренування вийшло...

Добавлено (2012.11.29, 17:49)
---------------------------------------------
А могло б жеж бути за бажання й більше народу. вищевказаних 6 чоловік+ Девіл, Сілентіум, Орлок, Тевтон, Аске... це вже 11 чоловік. Але ентузіазму я не бачу.

Добавлено (2012.11.29, 18:09)
---------------------------------------------

Quote (Tpacep)
Также мне позвонил Нео с просьбой не изолировать эту игру.

Щодо цього, народ не проти, хай запишуться в даній темі скільки їх буде. Якщо що, то й у них можна програти, але там наші зовсім не зорієнтуються. хіба полігон облаштовуватимуть самі джедаї.
Phantom
29.11.2012, 20:12
#36
Давайте совместную игру, с сценарием на ходу!)
Sasha
29.11.2012, 20:30
#37
Сценарий можно адаптировать под любой полигон. Нет укрытий - сигнальная лента (отгораживается территория 2*2 м и вот готовое укрытие от радиации и так несколько раз biggrin ). Респы не вопрос - определяются на месте. А что там ориентироваться - прошелся разок перед боем и готово.
Джедаев будет от 4 человек и больше (если Вы не против)
Также как минимум 3 феникса не против подлететь на это мероприятие (если Вы не против)

Повідомлення відредагував Sasha - Чт, 29.11.2012, 20:33
Phantom
29.11.2012, 21:03
#38
Думаю, это было бы круто.
Silentium
29.11.2012, 21:32
#39
Quote (Koljan)
А могло б жеж бути за бажання й більше народу. вищевказаних 6 чоловік+ Девіл, Сілентіум, Орлок, Тевтон, Аске... це вже 11 чоловік. Але ентузіазму я не бачу.

Сьогодні уточнив, що буду працювати у неділю.. Зараз важко домовитись за вихідний, оскільки почався гарячий сезон. Якщо щось зміниться - я повідомлю.
NEO
29.11.2012, 23:50
#40
Quote (Koljan)
я щось це все прочитав і заплутався. Гадаю, що ми все ж не проводитимемо цей сценарій. Щось якось важко і не зрозуміло. словом якщо буде вільно на будинку то організуємо, якщо ні, то ініціатива вам в руки!
Якщо хочете когось запросити я не проти. Але щоб потім з нас не сміялися за якусь хренову організацію!

Не турбуйся, всі розуміють складність події, та будуть намагатися вселяко допомогти в організації, а також з розумінням ставитися до того, що це - "новий сценарій який досить цікавий, але потребує випробування та вдосканалення" навіть не претендуючи на регіональний зліт, організаційні питання будуть вирішуватися разом.
пропозиції -
полігон - "Водогон", "Лютіж", "Ворзель", або ...,
доставка - в залежності від кількості гравців та автотранспорту (якшо полігони далеко розташовані то скидання грошей на пальне біля 10-20 грн.), швиденько треба уточнювати кількість присутніх гравців та автотранспорту,
їжа - 10 грн. , виділення бійців для збирання дров, визнання - "в кого є велика дюжка?"
обладнання - "дудка" - Заград, сигнальна смуга - Джедаї, "хабар" - всі разом (домовимось),
зустріч - 8-30 "екомаркет" на площі Шевченка, або метро Лісова, в залежності від обставин,
доповнюйте, виправляйте, збирайтесь - подія відбудеться за будь-яких умов (у тому числі погодних), за участі тільки справжніх бійців хардболу smile
ПІСЯ - Джедаї планують бути у мінімальній кількості - 5 бійців на одному автомобілі, якщо дозволить Сила можливі зміни на краще smile