Київська хардбольна команда "ZAGRAD"

Форум » Курилка » Зліт виживальщиків 25-26 травня та репортаж про команду

Зліт виживальщиків 25-26 травня та репортаж про команду
Aske
22.05.2013, 22:32
#1
1. Зліт виживальщиків відбудеться 25-26 травня поблизу наших бліндажів (зразу за зеленкою, так звана "Фестивальна Поляна"). Запрошуємо усіх бажаючих. Має бути цікаво. Плануються майстер-класи на різні теми (виживання, ножовий бій, фільтрування води, стрільба тощо), змагання з призами. Приходьте, можна буде провести наочну агітацію та завербувати народ в ЗАГРАД.
2. Плануємо запросити журналіста з журналу "Країна", для нарису про сурвайв. Давайте зразу зробимо репортаж про хардбол та нашу команду. Репортаж буде неофіційний. Людина прийде, подивиться, зробить декілька "правильних" фоторгафій (які саме - ми вирішимо). Поставить декілька запитань, а ми розкажемо про хард, про команду...
Як ви на то дивитесь. Прохання капітанам відписатися чи відзвонитися :))
Якщо цей варіант з журналюгою прокотить, та його матеріал надрукують, то про нас напишуть в одному з самих толкових толкових журналів України.
Koljan
22.05.2013, 22:39
#2
я підтримую Аске. це чудова ідея.
Aske
22.05.2013, 22:44
#3
Давайте! Фізично це буде - наче у нас новачок у команді. Людина або просто зробить фотосесію, де ми круто позуємо та стріляємо, або ще й пограє з нами одну гру. Тобто треба буде взяти прокатку. Камуфло з мене.
Phantom
22.05.2013, 22:45
#4
меня заинтересовало.Сколько слет проходит дней и со скольки до скольки?
Koljan
22.05.2013, 22:55
#5
вже казав в тобі Аске, що це треба буде, коли людей побільше буде. я і ти теж, не матимемо можливості снарягу нести, в нас інші завдання!
Koljan
22.05.2013, 22:55
#6
http://www.kiev-survive.com/forum/45-850-1

ви б поправили чи що на титулці. наскільки мені відомо, вже не 4 роки, а 5!!!! Бо люди не правильно копіюють блін.
Dare-devil
22.05.2013, 22:55
#7
Цитата (Koljan)
ви б поправили чи що на титулці. наскільки мені відомо, вже не 4 роки, а 5!!!! Бо люди не правильно копіюють блін.


Ну, у нас не самая старая киевская хардбольная команда - таковыми являются "Крысы". "З.А.Г.Р.А.Д." же начал свою жизнь в 2010 году, то есть нам всего 3 года. Но если учесть "301 ЛПБ", родительницу "З.А.Г.Р.А.Д.", которая начала свою жизнь где-то в конце 2007 и в которой некоторые из нас играли, то уже почти 6 лет. Вот так. Пожалуй, поправлю на 6 лет wink

ЗЫ: И это, господа, вроде бы очевидная вещь... Если что-то надо поправить на сайте обращаемся в личку админу с своей просьбой\предложением или в соответствующую тему!
Koljan
22.05.2013, 22:55
#8
Криси крисами, але я вони може десь і були, але й повернулися в якісь напевно нори. як то кажуть прийшли і зникли без запрошень і прохань.
http://op-lot.livejournal.com/58157.html
от ще одна ссилка, де про нас згадуєтсья.
будемо вважати заград найстаршою командою, а якщо хтось протесутватиме, то добавимо - найстаріша діюча комагда)
Koljan
22.05.2013, 22:55
#9
чи ви не підтримуєте такого роду піар команди?
Tpacep
22.05.2013, 22:56
#10
Я за! Выживальщики - это наша целевая аудитория. В общем, вам с Аске респект!